Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Посъветвайте ме!

Отг:Изневяра! Посъветвайте ме! 30 Апр 2010 14:18 #1597

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
  • Thank you received: 54
Подкрепям те изцяло! И ще те подкрепя каквото и да решиш - да останеш с него или да се разделите. Ще споделя нещо лично тук, защото през поголяма част от времето скайпа ми е изключен имам доста работа и затова. Но ще те добавя там, за да имаме връзка за комуникация не само тук във форума. Аз съм също като теб изцяло моногамна и не сменям лесно партньорите си. Въпреки това на всеки мъж с който съм имала сериозна връзка съм казвала: "Ако ти хрумне да ми изневеряваш го направи така, че аз никога да не разбера, нещо повече, така че да нямам дори съмнение и подозрение, че се е случило или се случва. И разбира се използвай презервативи." За мен е въпрос на проява на уважение към мен изневярата да е така организирана, че да не стига никога до моите очи и уши. Приемам факта, че никой не е съвършен и че не мога да очаквам от партньора си съвършенство. Но съм на мнение, че с несъвършенствата не трябва да се парадира, дето се казва да си размахваме кирливите ризи пред хора. Бих приела за жестока лична обида изневяра, за която са разбрали всички, за която се носят клюки и интриги. За лична обида и нагло нахалство бих приела и едно признание: "Аз ти изневерих". В такъв случай не приемам честността и откровеността и не смятам, че трябва да я оценявам. Както виждаш за някои неща си приличаме с теб, но за други се различаваме. В твоята ситуация аз нямаше да изпадна в депресия, напротив ще изпадна в такъв гняв и бяс, че е твърде възможно и да напердаша някой :) например тези особи от женски пол, които дават пари в заем срещу секс (в твоя случай). Че това си е направо проституция мене ако ме питаш. И на въпросната няма да и спестя мнението си. На господина дето уж ме обичал, а си вее....където му скимне ще му спретна такъв скандал, че най-вероятно той ще сложи край на връзката от уплах и стрес. Предвид моя характер и темперамент в своите сериозни, дългогодишни връзки никога не съм имала и най-малкото съмнение, че ми изневеряват, ако са го правили то е било по начина и през условието, което поставих по-горе. Надявам се с това си споделяне по-скоро да те разсмея макар, че аз съм съвсем сериозна в мнението си, отколкото да те разочаровам. Буйничка съм си аз и такива лични обиди от партньора няма да минат безнаказано с депресия.
Журнал Психея
Юлияна Шапкарова - консултант-терапевт. Емоционални, семейни, професионални проблеми. 0889 42 04 42 ;Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Отг:Изневяра! Посъветвайте ме! 03 Май 2010 16:33 #1598

• stranna
  • stranna's Avatar
  • Fresh Boarder
Най- лошото е, че нещата продължават,дори намерих доказателство.Дали да следя как ще се развият събитията и в удобен момент да имам коз, или да му бия шута?Всички ли мъже са такива гадняри.

Отг:Изневяра! Посъветвайте ме! 03 Май 2010 17:09 #1599

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Аз не бих чакала, ако бях на твое място. Явно е че той нито се чувства неудобно от постъпката си, нито съжалява за нея. Явно е решил да си има и жена и любовница. Няма какво да отлагаш, това е обида, унижение, той плюе на достойнството ти. Аз говорих за прошка и приемане, но само ако случая е инцидентен и не се повтаря.
Журнал Психея
Юлияна Шапкарова - консултант-терапевт. Емоционални, семейни, професионални проблеми. 0889 42 04 42 ;Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

Отг:Изневяра! Посъветвайте ме! 04 Май 2010 07:04 #1600

• Merichka
  • Merichka's Avatar
  • Expert Boarder
  • Когато в дълбокото намериш бисер, изведи го с длан
  • Thank you received: 5
Не бих могла да те посъветвам в план, който бързо и лесно да доведе очакваната развръзка. Не би ми се наложило на мен точно да се чувствам по подобен "адски" начин. И аз споделям, че съм привърженик на моноандрията и я спазвам, разбира се. Но пък дотолкова ми е прозрачен всеки мъж, че не се налага даже да прощавам :) :laugh: - трябва да му се усмихна и да продължим. Няма как да се скрие от моя поразяващ нюх... Освен това сега си давам сметка, че изневярата се различава като: духовна и физическа... Дамите сме склонни да се вбесяваме повече, ако ни замирише на духовна. Господата обратно, доверяват се на принципа "ръка да пипне...", т.е. не биха простили лесно физическата.
Не се подлагай на медикаментозно лечение, не е решение при подобни случаи. По-скоро опитай повече билкови чайове, 3-4 пъти в месеца се глези с нещо специално - шиатсу масаж, сауна, смяна на прическата, френски маникюр... Сили имаш и ще се справиш, лошото е, че този негов образ ще остане за теб принципно провален... и доверието вече е отлетяло.
Le passй n\'existe plus, le futur ne t\'appartient pas, aujourd\'hui est un cadeau et c\'est pourquoi on le nomme Prйsent!!!

Отг:Изневяра! Посъветвайте ме! 04 Май 2010 09:47 #1604

• stranna
  • stranna's Avatar
  • Fresh Boarder
Не знам,последното уверение снощти получих че обичал мен,а каквото правел било само секс,защтото в момента ме няма.Притеснява ме тая жена,която е някаква нимфоманка и непркаснато го преследва.Не знам, объркана съм и нито мога да дойда на себе си,нито знам какво да направя.И как да противодействаме на такива жени,за които няма нищо свято и животът им се осмисля само от секс и мъже.Може би звуча смешно и тъпо или дори ограничено,не знам.

Отг:Изневяра! Посъветвайте ме! 04 Май 2010 11:28 #1611

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
На такива жени не можем да противодействаме. На тях могат да им противодействат само мъжете. Но мъже, които имат себеуважение, достойнство и ценят себе си. Мога да те уверя, че има такива мъже - недостъпни за преследването на такива помиярки като тази. Въпрос на критерии и принципи. Мъже, за които е обидно да бъдат считани за лесна плячка на подобни долнопробни жени.
Журнал Психея

Отг:Изневяра! Посъветвайте ме! 04 Май 2010 11:47 #1612

• Merichka
  • Merichka's Avatar
  • Expert Boarder
  • Когато в дълбокото намериш бисер, изведи го с длан
  • Thank you received: 5
И аз мисля, че ще си намери "майстора" - от друга страна stranna мислиш ли, че те заслужава такова слабохарактерно човече? Някоя му покаже пръст, и той вече дръпнал ръкава на господ? е, секс секс, не можел да издържа - да ги говори на майка си тия глезотии!
Le passй n\'existe plus, le futur ne t\'appartient pas, aujourd\'hui est un cadeau et c\'est pourquoi on le nomme Prйsent!!!

Отг:Изневяра! Посъветвайте ме! 04 Май 2010 12:18 #1613

• stranna
  • stranna's Avatar
  • Fresh Boarder
Абе и аз така си мисля.И що за жена е тази,която се унижава непрекъснато да преследва мъжете и да се предлага.

Отг:Изневяра! Посъветвайте ме! 17 Май 2010 10:52 #1634

• n_hope
  • n_hope's Avatar
  • Expert Boarder
  • Здравейте, приятели!
За някои физическата изневяра не е изневяра, продьлжават да обичат постоянния си патрньор или поне да са с него. За други и само секс с друг/а/ е изневяра. Зависи кой как разбира и чувства нещата. Важно е партньорите да си изяснят какви представи и очаквания имат по този вьпрос, за да няма недоразумения, неприятни изненади, разочарования
Обичам да пиша и се смея, дори "когато ми се плаче"!
  • Страница:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.110 seconds
Създадено с Kunena форум
Joomla SEF URLs by Artio

© 2006-2016 Сексология и Природа на Човека - Sexology & Human Nature