Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ТЕМА: Имам нужда от съвет

Имам нужда от съвет,объркана съм 15 Фев 2012 20:33 #2800

• klachiankata
  • klachiankata's Avatar
  • User is blocked
  • Thank you received: 3
Аз бих ви посъветвала,ако сте толкова зависима от тази връзка,да се опитате да станете по-самостоятелна без да я прекъсвате.Защото ми се струва,че има силна емоционална зависимост.Когато се почувствате готова,направете го без да се обръщате назад.
Идеята ви да се отдалечите и да си починете е много добра,но ако е невъзможно да го направите физически,направете го мислено.Опитайте се да си спомните коя сте,да намерите истинския си Аз,както казвате,правете неща,които ви карат да се чувствате добре,не ги изисквайте от него,разберете кое ви кара да се ядосвате,какви са причините това да ви дразни :)Не го слушайте каква сте,това си е лично негово мнение и то може да е грешно според друг.По-важно е каква сте,според вас.
Казвате,че живеете за него,опитайте да живеете за себе си.Ако не става отведнъж,пробвайте постепенно.Когато се почувствате емоционално по-цяла мисля ще ви е по-лесно да вземете решение дали да я бъде тази връзка или не.
Понякога самите ни недостатъци ни помагат неочаквано :)
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: sevaila

Имам нужда от съвет,объркана съм 17 Фев 2012 15:21 #2810

• sevaila
  • sevaila's Avatar
  • Fresh Boarder
  • Thank you received: 1
.

Имам нужда от съвет,объркана съм 17 Фев 2012 19:05 #2811

• klachiankata
  • klachiankata's Avatar
  • User is blocked
  • Thank you received: 3
Всеки човек си има моменти,когато се чувства самотен и това няма никаква връзка с това дали е сам наистина или с любим човек :) .Но са моменти :) и не продължават дълго.Ценни са с това,че ни помагат да се запознаем със себе си.Така,че нека самотата не ви плаши - тя е приятел :) Не подтискайте отрицателните чувства - безсмислено е(според моя житейски опит),след време се връщат с по-голяма сила.По-добрия вариант е да ги изживеете и да ги оставите да си отидат.Относно страха,може да ви е полезна тази статия www.sexnature.org/psihologiya-i-terapiya...alnoto-razvitie.html
Казвате,че връзката ви е от 5 години.В началото правеше ли ви жестовете на внимание,които сега ви липсват?Между другото казват,че 5-тата,7-мата и 10-тата години са критични за всяка връзка,така,че това което се случва сега между вас си е напълно в реда на нещата :) Дошло е време за промяна,за равносметка.А какво ще се промени зависи от вас двамата.
Сигурна съм,че ви цени и се опитва да ви радва,може би не го прави по начина,по който очаквате вие.Научете го.А ако сте провели безброй разговори,а той все още не ви разбира.... - може би не е той човека.Всъщност,не зная.Не зная какво да направите,за да се досеща сам и да проявява инициативата,която очаквате.Мисля,че това си зависи от човека и донякъде от вас - как сте го "възпитали "до момента :) Шегувам се,но май има и нещо вярно в това - в една връзка взаимно се "възпитаваме" като ,че ли :)
Страхът от бъдещето е причината за вашата зависимост,според мен.Не се изолирайте,срещайте се с приятели,създавайте нови,споделяйте,слушайте,обичайте себе си,ценете се вие първо.Не се страхувайте,каквото и да ни се случва,все го преминаваме щем или не щем :) Такъв е животът - любов :)
Понякога самите ни недостатъци ни помагат неочаквано :)
Следните потребители изказаха благодарности: sevaila

Имам нужда от съвет,объркана съм 18 Фев 2012 07:10 #2812

• sevaila
  • sevaila's Avatar
  • Fresh Boarder
.
Следните потребители изказаха благодарности: klachiankata

Отг:Имам нужда от съвет,объркана съм 12 Сеп 2012 06:51 #3079

• Dulse
  • Dulse's Avatar
  • Fresh Boarder
Рядко пиша по форуми,но твоят проблем ми е много познат и ми стана любопитно,как са се развили нещата.Аз лично когато съм ядосана на моят приятел,много често се подвеждам в чувствата си към други хора,но в дадени ситуации разбирам,че съм грешила и съм благодарна на себе си,че не съм прекратила връзката си с човек,който знам,че обичам,заради една моментна слабост и едни красиви думи,от човек които всъщност не познавам

Отг:Имам нужда от съвет,объркана съм 12 Сеп 2012 19:00 #3083

• sevaila
  • sevaila's Avatar
  • Fresh Boarder
.

имам нужда от съвет 23 Сеп 2012 01:53 #3088

• nelina
  • nelina's Avatar
  • Fresh Boarder
здравейте!

Много съм объркана и имам нужда от съвет . Моята история е следната : омъжена съм от 2 години за голямята ми ученическа любов , но ...след 30 години ! Бях много млада и много влюбена , чаках го да се върне от казармата и когато това стана се разделихме . Дълго време бях като болна , после срещнах друг човек , омъжих се , но онзи , първата ми любов остана завинаги в мен , в мислите ми ... Преди около 3 години , той ме намери и ми се обади . Разказа ми , че се е развел , беше много нещастен . Започнахме да си пишем непрекъснато имейли , разказвахме си как сме живяли , какво търсим в живота изобщо - всичко . Неусетно заговорихме за любов , за женитба ... Аз не се поколобах - веднага се съгласих . Той повтаряше колко ме обича и аз бях замаяна от щастие - сякаш не бяха минали толова години . Оженихме се . После се появи призракът на бившата му съпруга ... Ей така , просто се намърда между нас и започна да ни трови отношенията . Той непрекъснато ми разказваше за нея , личеше колко много го боли още , защото тя го беше напуснала заради друг мъж . Живеехме в неговото жилище , където всичко беше както тя го е оставила , дори всичи сметки бяха и останаха дори след сватбата на нейно име . Започнахме да се караме заради всичко това . Аз го обвиних , че той още обича бившата си жена , а той категорично отрича . Но! Какво е това ?- той не може все още да говори спокойно за нея , вълнува се , Непрекъснато прави някакъв паралел между моите постъпки и как би постъпила тя . Едновремено с това е много нежен и внимателен с мен , повтаря колко много ме обича и как съм променила живота му към по-дсобро . А аз съвсем се обърках. Не разбирам - ако още я обича - какво прави с мен ? Още повече , че след моята поява в живота му тя веднага промени отношението си и започна да го търси и да намеква , че съжалява и иска да се върне при него . Можеше да и прости и да започнат отново живота си . Ако пък не обича нея а мен - защо държанието му го издава колко много мисли още за нея? Моля , кажете какво мислите за моята ситуация . Аз го обичам и искам да бъда щастлива с него , но всичкото това ме кара да мисля за раздяла

Ще ви бъда много благодарна ако ми отговоите !

имам нужда от съвет 23 Сеп 2012 12:34 #3089

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
  • Thank you received: 54
Здравейте, всяка сряда между 16 и 19 часа предлагаме безплатна консултация в кабинета. Срещите на живо са винаги по-ползотворни за клиента, от колкото форумните, онлайн дискусии.

Лично аз от известно време не давам консултация по форуми или по телефон. Имах възможност да се убедя, колко далеч е тя от реалното, консултативно общуване - лице в лице с клиентите и колко по-големи са ползите и положителните резултати при живия контакт. Това е, което аз мога да ви предложа.

Ако някой от потребителите на форума реши да ви посъветва нещо, аз разбира се не бих имала нищо против, но това ще е по-скоро приятелски съвет, а не квалифицирана помощ.
Журнал Психея
Юлияна Шапкарова - консултант-терапевт. Емоционални, семейни, професионални проблеми. 0889 42 04 42 ;Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

имам нужда от съвет 23 Сеп 2012 20:59 #3090

• nelina
  • nelina's Avatar
  • Fresh Boarder
Здравейте !

Разбирам , че личният контакт е по-добрият вариант , но проблемът е , че аз не живея в България и няма как да се осъществи . Ще ви бъда благодарна ако намерите време за моят проблем . Но също така разбирам , че ако не практикувате вече този вариант - консултации по форум или телефон - няма как да стане . Все пак ви благодаря за бързият отговор !

Поздрави !

Имам нужда от съвет 24 Сеп 2012 04:26 #3091

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
nelina писа:
дори всичи сметки бяха и останаха дори след сватбата на нейно име

В кръга на добронамерената шега и далеч от консултативния-терапевтичен разговор, а може би именно право в неговата цел искам да ви попитам, защо ви безпокои това, че сметките са останали на нейното име? Нека си седят на нейно име, от което следва, че тя заедно с властта си върху сметките ще трябва и да ги плаща. :laugh: А пък вие харчете! И ако харчите както трябва, гарантирам ви, че съвсем скоро въпросната бивша жена ще пожелае сметките да бъдат на чуждо име. ;)

Не се разтройвайте от това, че се шегувам с въпроси, които вие считате за адски важни и сериозни. Трябва да знаете, че шегата и хумора е винаги част от добрата терапия и консултация.

Сега сериозно. Имам усещането, поправете ме, ако греша, че вие по принцип сте примиренчески настроена. Вие сякаш още в самото начало на подновените ваши взаимоотношения и последващ брак не сте успели да се наложите, като домакинята и стопанката на този дом, както и като новата, законна съпруга на мъжа ви.

Защо не предприехте нищо за смяна на обзавеждането, дори за смяна на жилището? Защо не оставихте своя почерк и стил в този семеен дом, а оставихте всички призраци на миналото да участват във вашия семеен живот? Правейки това, не е никак чудно, че се е появила и диригентката на призрачното войнство - Баба Яга, която да ви трови семейството.

Вие всъщност държите ли на вашия брак? От тази липса на борбеност, липса на желание да се наложите, липса на желание да отстоявате себе си и своите законни права на настояща съпруга аз оставам с впечатление, че сякаш не държите. Струва ми се, че сте се вкарали по-скоро в ролята на любовницата, а парадоксалното е, че любовницата има законно сключен брак с любовника си.

Помислете над тези неща.

Има възможност и за онлайн консултация по скайп. Тя е подходяща именно за хора в чужбина,но не е безплатна.

Преценете как желаете и дали желаете да разговаряме и може да осъществим контакт по ел. поща, Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите., за да уточним, какво ще правим оттук нататък.

Желая ви спокоен ден, в който да имате време да обмислите нещата.
Журнал Психея
Юлияна Шапкарова - консултант-терапевт. Емоционални, семейни, професионални проблеми. 0889 42 04 42 ;Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

Имам нужда от съвет 27 Сеп 2012 23:06 #3092

• nelina
  • nelina's Avatar
  • Fresh Boarder
Здравейте !

Ето ме отново тук , водена от желанието да споделя , да чуя друго мнение ...

Трудно е да се опише всичко , през което съм минала в емоционално отношение през тези три години . Всичко е донякъде късмет , донякъде успявах да уцеля точният момент - минах през много изпитания ,но получих виза и дойдох тук. Единственото , в което бях сигурна е , че обичах този човек . И той твърдеше същото , беше много нежен , много внимателен , много грижовен . Аз не съм невинна и неопитна девойка - имам два провалени бакове зад гърба си - и трудно мога да бъда излъгана . Или поне се лаская с тази мисъл . Не знам , но нещо в мен ми подсказваше , че не съм заблуждавана . И забележете - всичко това , всичките тези емоции , тези чувства , тези смели решения - се случваха само и единствено докато контактувахме...онлайн !Дори не на Скайпа . Не се бяхме виждали от поне 20 години , не знаех как изглежда сега, какъв човек е ...нищо ! Просто голяма любов , която ме изпълваше през всичките тези години . И наистина всичко се оказа прекрасно , той наистина е много добър и искрен човек , от онези , които са на изчезване в наши дни . И тук стигам до проблема - неговата бивша съпруга . Не , не си мислете , че е просто ревност към неговото минало . И аз така си мисля понякога , но по-често си мисля , че той просто е свързан много емоционално с нея . Все още ! Това започна още в самото начало , още с първите писма . Все още не знаехме какво ще стане , бяхме просто приятели , които споделят . Аз живеех в един безумен брак , който ненавиждах . Той изживяваше факта , че съпругата му го е напуснала . Две тъжни души , които имаха нужда да изплачат болката си . Тогава той ми разказа абсолютно всичко , което се е случило с него , но най - много ми говореше за болката , която изпитва . Моята женска интуиция ми подсказа , че той я обича и при това много . Опитах се да го успокоя , пишех му дълги писма . И тогава ние се скарахме за първи път заради нея . А бяха минали едва 3 дена от както се свързахме. Той категорично отрече да има някакви чувства към нея , каза , че не иска дори да чува името и , че просто се е чувствал гадно , защото той не заслужавало да бъде разведен . Много неща ми изговори тогава / а той умее да бъде много убедителен / и аз някак си се разколебах в убеждението , че той още я обича . После нещата започнаха да се развиват много бързо , говорехме за любов , за брак , за виза , за моят развод ... Имахме още няколко скандала заради нея , но бързо се забравяше . Дойде и дългоочакваният ден , когато аз пристигнах тук . Той дойде заедно със сина си да ме посрещнат на летището . Прегърнахме се и стояхме поне 5 минути така , вкопчени един във друг . После, когато пристигнахме в неговият дом , първото нещо което видях тук , беше голяма рамка с колаж от снимки на негова бивша съпруга , включително и сватбени снимки на тях двамата . Бях като ударена от гръм ! Не можех да повярвам на очите си ! Но не казах тогава нищо , просто замълчах . Исках да имам време да мога да го предценя лично , да го усетя , да го разбера . Но така и не успях да го разбера . Обяснението за тези снимки беше , че не ги е махнал заради сина си /момче на 24 години тогава / но все пак ги махна .От една страна е невероятно любвеобвилен и нежен мъж , кара ме да се чувствам като една наистина обичана жена ,а от друга страна - тези "малки" знаци , които ми показват , че той все още мисли за нея . И все още го боли . Много са нещата , в които се чувства едно разминаване . Но са толкова дребни понякога , че зпочвам да се чувствам като една дребнава женичка . А той е един безкрайно честен човек и аз никак не допускам , че той умишлено ме заблуждава . И ето го моят парадокс . Вече 3 години . Може би най-лошото е , че ние не можем да разговаря ме за този проблем . Или поне не спокойно . Толкова много пъти вече се караме заради нея , че вече аз самата се обърках и се чудя дали наистина нещо аз не съм в ред . Искам да ме разберете правилно - аз не съм нито дребнава , нито глупава . Но когато го чуя , че отново и отново преживява онзи ден , когато тя му е казала , че е срещнала друг мъж и иска да се разделят , когато започва за Н-ти път да ми го разказва , когато непрекъснато ми разказва нещо за нея - какво е казала , кога го е казала , права ли е била или не , как би реагирала в една или друга ситуация .... Е , аз не мога да го приема равнодушно това и да не го попитам - " защо ми го разказваш /казваш това ? още ли я онбичаш ? искаш ли да си отида , за да може да си оправиш отношенията с нея и да започнете отначало? " Различни въпроси , различни ситуации , а повода неизменно е един - бившата му жена . И в момента в който задам някакъв подобен въпрос , той се променя - започва да крещи , да ме нагрубява , да отказва дори да ме чуе защо мисля и говоря така . Прекратява разговорът , превръща се в едни безкрайно затворен и студен човек , с таскава бързина , че просто не мога да повярвам на очте си . А когато се успокои отново е онзи слънчев и обичаш човек . Разбира се покрай всичко това има и физически аспект на нещата както случаят със сметките , които бяха на нейно име / вече не са , защото сменихме къщата / . Тя не ги плащаше , а ние . Тя само беше титуляр на тях , защото тук е така , много е важно да бъдеш титуляр на подобни сметки . Но аз нямах тази чест . Тя си получаваше цялата поща на нашият адрес , а той много прилежно ги събираше тези писма и и ги пращаше по сина си . Тя му се обаждаше по всяко време и го канеше на срещи , въпреки , че знаеше , че аз съм там и ние ще се женим след няколко месеца . И той винаги имаше извинение за нея , но не за мен, никога не помисли как се чувствам аз в тези моменти. Тоест имам чувството , че пред мен са двама различни човека - единият , който все още обича нея , и другият който обича мен . И всичко това е гарнирано със цялата искреност , за която може да се сетите . Безкрайно съм объркана ! Това негово държание ми е необяснимо .

Много дълго писмо ! Дано не съм ви отегчила . Ще се радвам да чуя вие какво мислите за тази ситуация .

С цялото ми уважение !

Имам нужда от съвет 01 Окт 2012 04:47 #3095

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Ами да кажа и аз няколко думички. :) Само Нели, нека да ви помоля да не гледате на мненията ми като на консултация или терапия, защото не са. Те са само лично мнение и са по-скоро приятелски, отколкото свързани с някаква професионална ангажираност.

Соперд мен понякога проблемите се решават с тактичност, търпение и дипломация. Друг път обаче това не дава резултат и е необходимо да се действа директно, безпардонно и с грандиозен скандал, :) за да е запомнящо се ;) и да подейства като "удар с парен чук", който отрезвява.

Защо не се разделите за известно време? За да видите дали ще си липсвате, дали има неща, които ви свързват и които не са ежедневните битовизми? Защо не поставите въпросите директно и ултимативно, тоест или бившата му жена излиза окончателно и за винаги от живота му или излизате вие. Естествено ще трябва да сте готова и да изпълните решенията стоящи зад вашите думи. Да си съберете някакви необходими неща и да отидете да живеете другаде за известно време. Защо не обясните на вашия мъж, че начина по който се държи подтиква и вас към изневяра? Кажете му, че поведението му е такова, че нищо чудно някой ден да чуе същото и от вас, което е чул и от бившата си жена. Че и във вашия живот има друг мъж.

Да, знам, че ще му причините голяма болка, но той не ви ли причинява същото през цялото това време откакто сте отишли там? След като направите всички тези неща, наистина отидете да живеете някъде другаде. Разделете се за известно време и по този драстичен начин решете веднъж завинаги проблема с бившата. Или ще успеете да се наложите и да запазите брака си или ще го загубите. Но в крайна сметка, ако нейния призрак продължава да броди между вас, вие така или инак ще го загубите, вероятно по-късно, но агонията ще е по-дълга.
Журнал Психея

Имам нужда от съвет 01 Окт 2012 05:53 #3096

• nelina
  • nelina's Avatar
  • Fresh Boarder
Здравейте !
Благодаря , че ми отговорихте ! Всъщност аз точно от това имах нужда - от друго мнение . За да разбера дали не греша , когато проявявам нетърпимост към подобно държание от страна на съпругът ми .

Аз постъпих преди няколко дни точно както вие казате - с "парният чук" но без да се разделяме . Просто поставих "картите на масата " и казах , че до тук бяхме трима и е време един да напусне - той да избере кой . Той каза , че отдавна е избрал мен , че не е съзнавал колко много говори за нея и това , което го е карало да избухва е било факта , че не иска да говорим за нея /??!!!!?/ Е, ами не я разбирам тази логика - хем той да я споменава непрекъснато , хем аз да не го карам да говори за нея . Както и да е - тепърва ще видим какво ще се случва . Важното е , че аз бях този път максимално ясна и изобщо не му обърнах внимание дали иска да говорим или не - просто настоях .

Шпздрави !

Имам нужда от съвет 02 Окт 2012 03:45 #3097

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
Знаеш ли за какво се замислих? Когато има останали, непреживени чувства, незараснали рани, неизживени мигове и попарени надежди, човек винаги се връща към миналото и към мисли за този, с когото го свързват изброените преживявания. Неминуемо се появяват сравненията и паралелите между настоящата връзка и миналото взаимоотношения. И тези сравнения винаги са в полза на този, който отсъства, който си е тръгнал или от когото сме си тръгнали. От това страдат настоящата връзка и човека, който тук и сега ни дарява любовта си. И тъй като този човек няма нищо общо с нашите минали преживявания и още по-малко трябва да страда, заради нашите непреживени чувства и незараснали рани, то ние трябва да правим всичко възможно, за да не го нараняваме. Това понякога коства големи усилия, особено, когато се окаже, че любовта към предишния човек е още жива.

Виж на какво попаднах във фейса, ще го публикувам и в сайта, за да може да се коментира там отделно от тази тема.
"С времето човек разбира тънката разлика да държи ръка и да окове душа. И разбира, че да е в нечие легло, не означава любов. И започва да разбира, че целувките не са договори. Подаръците не са обещания. И човек започва да приема своите провали с вдигната глава и отворени очи. И се научава да гради всички свои пътища сега, защото утрешните основи са несигурни за планове, а бъдещите обикновено пропадат по средата. И след време човек научава, че ако е прекалена, дори топлината от слънцето изгаря. И се научава да посади своя собствена градина. И да украси своята собствена душа, вместо да чака някой да му донесе цветя. И човек разбира, че наистина може да издържи, че наистина е силен, че наистина има стойност. И човек разбира и се научава! И всеки ден се учи! След време разбираш, че да бъдеш с някой, поради това, че ти предлага хубаво бъдеще, означава че рано или късно ще искаш да се върнеш към своето минало. С времето разбираш, че само който може да те обича с недостатъците ти, без да се опитва да те променя, може да те дари с цялото щастие, за което мечтаеш. След време ще си даваш сметка, че да се ожениш само за да не останеш по-назад, е сигурен признак, че бракът ти ще е един провал. След време ще си даваш сметка, че да си до някой само за да не се чувстваш самотен, накрая неизбежно ще те накара да искаш да не го виждаш повече. С времето разбираш, че истинските приятели се броят на пръсти, а който не се бори за тях, рано или късно ще се окаже заобиколен от фалшиви приятелства. След време също разбираш, че думи казани на прощаване, могат да наранят човек за цял живот. След време си даваш сметка, че който унижава или подиграва което и да е човешко същество, рано или късно ще преживее същите унижения или подигравки, умножени многократно. След време разбираш, че да се извини може всеки, но да прощават могат само тези с голяма душа. След време ще се увериш, че макар да си щастлив с тези, които са до теб, безкрайно ще ти липсват онези, които до вчера са били с теб, а днес вече са си отишли. След време си даваш сметка, че макар да си щастлив с тези, от които си заобиколен, един ден ще плачеш за онези, които си оставил да си отидат. След време си даваш сметка, че всяко едно преживяване с всеки един човек е неповторимо. След време разбираш, че да избързваш нещата или да ти насилваш да се случат, накрая ще накарат да станат не така, както си очаквал. С течение на времето си даваш сметка, че всъщност най-хубаво е било не бъдещето, а моментът, в който си се намирал! Точно този неповторим миг! С течение на времето също научаваш, че животът е тук и сега и че е без значение колко планове имаш - не съществува нито утре, нито вчера. След време разбираш, че да се опитваш да простиш или да молиш за прошка, да казваш че обичаш, да казваш че ти липсва, да казваш че ти е нужен, да казваш че искаш да бъдеш приятел на някой до гроб е късно и вече няма смисъл! Човек остарява твърде бързо, прекалено бързо и помъдрява прекалено късно! Точно когато...вече няма време..."
Журнал Психея

Имам нужда от съвет 02 Окт 2012 07:16 #3099

• nelina
  • nelina's Avatar
  • Fresh Boarder
Здравей , Юлияна !

Това, което си ми пратила е много впечатляващо ! Наистина те кара да се замислиш . Интересното е , че никога не го осмисляме , преди да изпаднем в някаква подобна ситуация . Изглежда ние , хората , сме така устроени , че всичко първо трябва да го изстртадаме и после да го приемем за истина . виж ме мен - жена с опит , "вряла и кипяла" ... И какво от това ? Имаше индикации какво се предполага , че се случва , но не обърнах необходимото внимание . Може би е някакъв урок , който трябва да науча , мпже би е проява на моята глупост или наивност или пък голямо самочувствие ?... Аз не знам , но ето ме тук в "разгара на сесията " ... Това , което ме оздачава е отсрещната реакция . Това е което най-много ме обърква . И все се питам коя е истината . И съм си тръгвала , когато съм била най - наранена , но се връщах , защото той ме молеше да се върна . Не , аз не съм тук заради някакви облаги - тук съм заради любовта . Както и да звучи това !

Това , на което съм благодарна в момента е , че съдбата ме срещна с теб и аз непременно ще те потърся , когато дойда до България . Ти по някакъв начин ми помагаш - ти ме караш да погледна нещата от друг ъгъл и тогава те добиват други измерения ...
Следните потребители изказаха благодарности: Kamino
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Time to create page: 0.134 seconds
Създадено с Kunena форум
Joomla SEF URLs by Artio

© 2006-2016 Сексология и Природа на Човека - Sexology & Human Nature