Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Суеверия, сувенири и талисмани

Суеверия, сувенири и талисмани 16 Фев 2012 20:35 #2807

• П. Г. А.
  • П. Г. А.'s Avatar
  • Fresh Boarder
  • Thank you received: 2
Много благодаря за статията. Не съм и подозирал за тези изключително интересни факти относно лулите.
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Суеверия, сувенири и талисмани 25 Юли 2012 04:55 #3030

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
  • Thank you received: 54
Според християнските суеверия 40-годишния юбилей не се празнува, защото бива свързан с помените и панахидите за 40-те дена от смъртта на човек. Тогава, когато душата на покойника завинаги си тръгва от нашите земи. От земите на живите. Аз бидейки Източно православна християнка, като национална пренадлежност и по силата на родовата памет и езичник по душа и духовни вярвания реших да си празнувам 40-годишния юбилей. На снимката обаче може да видите, как фотографски ефект при самото снимане е образувал формата на коса над главата ми. Дали това е косата на Смъртта? Може би. Някои неща е по-добре да останат неизяснени, за да продължи да съществува мистиката и мистерията обграждащи всяка една религия или духовна система.

В дясно от мен долу върху един пън от отрязано дърво пък е подреден езическия олтар в чест на Духовете на Природата и като дар и почерпка за тях по случай моя рожден ден.

Оставям на вас, на вашето въображение, на вашата духовност и вяра - християнска или езическа да тълкувате и разсъждавате върху изображенията от снимката.

:)

Журнал Психея
Юлияна Шапкарова - консултант-терапевт. Емоционални, семейни, професионални проблеми. 0889 42 04 42 ;Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
  • Страница:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.117 seconds
Създадено с Kunena форум
Joomla SEF URLs by Artio

© 2006-2016 Сексология и Природа на Човека - Sexology & Human Nature