Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме

ТЕМА: Лечител в Бургас

Лечител в Бургас 11 Юли 2009 18:10 #1013

• Вероника
  • Вероника's Avatar
Здравейте, бихте ли ми казали къде в Бургас мога са отида на преглед при лечител.Не обичам да ходя по доктори и обикновено посещавам лечители.До скоро живях в Плевен и ходех при един лечител, но тук в Бургас - още не познавам никой. По принцип ме интересува някой който да прави и гинекологични и мамологични прегледи, въпреки че повечето нямат медицинско образование.Гласувам им повече доверие от това на БГ лекари.Всъщност да спомена,че в момента нямам проблем, но скоро ми наближава датата за профилактичен годишен женски преглед.
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Отг: Лечител в Бургас 11 Юли 2009 20:14 #1015

• Kamino
  • Kamino's Avatar
  • Administrator
  • Юлияна Шапкарова
  • Thank you received: 54
Аз пък съм точно на обратното на твоето мнение нямам никакво доверие на лечителите в България. И за съжаление няма да мога да ти препоръчам лечител, още по-малкото в Бургас. Защо не попиташ този при който си ходила преди в Плевен дали няма някой познат колега в Бургас, който да ти препоръча. А иначе си посети лекаря за годишния женски преглед, няма лошо да имаш две мнения от доктор и от лечител.
Журнал Психея
Юлияна Шапкарова - консултант-терапевт. Емоционални, семейни, професионални проблеми. 0889 42 04 42 ;Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Time to create page: 0.084 seconds
Създадено с Kunena форум
Joomla SEF URLs by Artio

© 2006-2016 Сексология и Природа на Човека - Sexology & Human Nature