истината е някъде тук...

Весели празници!

Advertisement

Te Quero SexNature.org

Усмихни се

Посл. съобщение: 9 hours, 42 minutes ago
  • Kamino : ще гледам филм Краят на вселената или Паралелната вселена още не съм решила кой от двата ако слушате може да ви направя субс. на статии тези дни
  • oskar : чао :)
  • Merichka : ciao seriozly ;)
  • Merichka : толкова ми е весело с вас...
  • Merichka : :D
  • Merichka : ще ви пиша от лаптопа
  • Merichka : така, че дръж се купон в събота!
  • Merichka : ама и той е телец
  • Kamino : да добър избор
  • Merichka : и бутилка червено вино

Регистрирай се, за да чатиш!

Премини на кирилица!

Buenos dias






Забравих си паролата
Да се запознаем?

Мъдрост

Тайната на приятел, трябва да пазиш като твоя собствена тайна. Грешката на приятел, трябва да скриеш като твоя собствена грешка.

Хазрат Инаят Хан 

 

Начало
Порция чипс

 Разходка из филма Идиокрация...

Забавлявайте се с порция чипс "Извънредно голям задник".

- Не си ми сложил чипс. Пликчето е празно. 

- Искате ли още една порция "Извънредно голям задник".

- Казах, че не си ми дал. Благодаря.

- От сметката ви са направени отчисления. Балансът ви е нула.

- Какво? О, не! 

- Върнете се, когато ще можете да платите. Съжалявам, имате проблем.

- Я стига! Децата ми гладуват. 

- Съжалявам, имате проблем. Това ще ви помогне да се успокоите. Моля, върнете се когато ще можете да платите. Децата ви гладуват?  "Карлс Младши" вярва, че децата няма да гладуват. Вие сте негодна майка. Децата ви ще се поставят под опеката на "Карлс Младши".

- "Карлс Младши". "Майната ти! Аз ям."

- Добре дошли в "Карлс Младши". Ще опитате ли от нашия тако "Извънредно голям задник"  Сега с още повече молекули.

- Ей, този специален индивид ли е негодната майка?

- Аз ли? Не. 

- Този специален индивид е несканируем.

- Слушайте, мога да обясня. Участвах в експеримент на армията.Чакайте! Имаше още един човек от експеримента на армията. Беше момиче. Участваше в същия експеримент.

- Я стига с твоите глупости, господинчо. Джо беше арестуван за неплащане на болничната си такс и че нямаше опознавателна татуировка. Скоро щеше да открие, че в бъдещето правосъдието е не просто сляпо, но е станало също и умствено изостанало.

- Млъквайте! Сега... Принуден съм да премина към тоя процес тук. Ще видим дали ще стигнем до някаква присъда. И дето викате, щото нямате пари, ние собствено ви сдобихме с един от тия адвокати, дето са си на съда. Та ръкопляскайте и приветствайте Фрито Рендежо.

- Ти си ми адвокатът?

- Викат, че си ограбил болница? Що ти е трябвало бе? 

- Не съм виновен. - Другите адвокати иначе разправят.

- Какво имаш предвид с това, че...

- Трябва да ме оставиш да говоря. Мога да обясня всичко.

- Ще ги заведем до къщата, ще им покажем сандъка.

- Млъкнете! Млъкнете! А сега, прокуроре, защо мислиш, че го е направил?

- Става. Като номер едно, Ваша чест, само го вижте. Приказва като педераст. И като "Б", за доказателство имаме... как тоя даже не си е платил в болницата. И се приказва, че даже си няма татуировка. И се опитва да ни занася. Само го погледни, човече. Присъдата трябва да е "Виновен". Мир.

- Възразявам! 

- И за какво възразяваш?

- Хайде, само ме остави да говоря.

- Добре.

- Ваша чест?

- Да? Възразявам...че тоя тук също ми скапа и потроши апартамента. Така е. 

- Какво?

- И още нещо. Възразявам, щото тоя няма да ми плати нищо след като върне парите, дето е обрал от болницата.

- Не казвай, че съм крал! Ти си ми адвокат.

- И възразявам. Възразявам, щото ме прекъсна, докато си гледах "Ох, топките ми!".

- Адски кофти.

- Отказвам се от случая. Ваша чест, убеден съм, че това е съдебна грешка.

- Ще ти наритам в задника една съдебна грешка, ако не млъкнеш. Моля да ме изслушате.

- "Моля да ме изслушате." Нищо не съм откраднал. Бях част от експеримент на армията... Джо изложи случая си логично и пламенно, но неговият деликатен глас само извикваше изблици на просташки смях.

- Виновен! Без адвокатска защита на Джо му беше наложена тежка присъда. Междувременно Рита се бе пробудила и установи, че най-древната професия се практикува далеч по-лесно в свят, обитаван от слабоумни.

 




  Бъди първия оставил коментар

Добави коментар
  • Моля, придържайте се към темата.
  • Атаки към когото и да било, както и коментари на латиница ще бъдат изтрити.
  • Моля не използвайте кометари, за да вмъквате реклами. Подобни коментари ще бъдат премахвани без допълнителни разяснения.
Име:
Заглавие:
Коментар:

Режим на клавиатурата:

 
< Предишен   Следващ >
© 2008 Сексология и Природа на Човека - Sexology & Human Nature