истината е някъде тук...

Te Quero SexNature.org

В момента 1 гост и 1 потребител онлайн
  • Kamino

Усмихни се

Посл. съобщение: 1 week, 4 days ago
  • Kamino : който е гледал Матрицата ще разбере този разговор :)
  • Kamino : и добър вечер! :)
  • Kamino : лека нощ!
  • hronar : лека нощ!:))
  • hronar : добьр вечер!
  • Kamino : макар че сега има една нова реклама за двама каубойци и един индианец с лаптоп в гората, проверяват си пощите, може да сте я гледали, луда работа
  • Kamino : всички луди глави ще ми липсват но ако помъкна и в гората хардуера и софтуера то се обезмисля отиването
  • Kamino : приятни сънища на всички, днес доста поработихме, поне аз и творческия отдел, утре пак, а от други ден отпуска :)
  • Stephanie : лека и прохладна нощ)))
  • Kamino : Лека нощ Delfin, спокойна нощ

Регистрирай се, за да чатиш!

Премини на кирилица!

Buenos dias






Забравих си паролата
Да се запознаем?

...

Advertisement

Мъдрост

„Дори и най-незначителната неистина разваля хората, така, като капка отрова разваля цяло езеро.“

 Махатма Ганди

 

Начало
Страст

Полегнала бе на дясната си страна със свити бедра и колене, предлагайки задните си части. Мъжът я държеше за ханша, той мушна крак между нейните и влезе в нея с неудържим тласък, улеснен от твърдостта на пениса си и от влажността на вагината и. Едва след като достигна най-дълбоката точка на влагалището се спря там, за да си поеме дъх от удоволствие, започна да движи напред – назад члена си на големи последователни тласъци. Преодоляла тревожното си състояние, Емануела дишаше тежко – все по-влажна и по-топла при всяко проникване на фалоса. Сякаш се хранеше от нея, членът нарастваше, движенията му придобиваха по-голяма сила и плам. Въздържаше се да се отдаде на оргазма, но това не я изморяваше или потискаше, тъй като се бе научила да удължава удоволствието на очакването.

Тя ценеше по-високо от крайния спазъм нарастващата чувствителност, крайната напрегатост, която чудесно умееше да си доставя сама, когато пръстите и галеха часове наред с лекотата на цигулков лък трептящата струна на клитора й , отказвайки да се поддадат на молбите на собствената и плът, докато най-сетне поривът на чувствеността и така я завладяваше на силни пристъпи, от които Емануела се възраждаше начаса по-жизнена и ведра. Когато от ускорените движения, от по-острото впиване на ръцете, сграбчили задните й части, както и от внезапното уголемяване и пулсиране на члена, който я пробождаше, Емануела разбра, че партньорът й ще еякулира, тя самата се отдаде на страстта.

Шибащите пръски на спермата я доведоха до връхната точка на удоволствието. През цялото време докато се изпразваше членът оставаше дълбока на дъното на влагалището, прилепнал до шийката на матката. Партньорът и завърши оргазма си и Емануела се успокои на свой ред, обзета от щастие, за което допринасяше и най-дребното нещо: плъзгането на отдръпващия се мъж, допирът на завивката, с която той я покриваше, комфортът на кушетката и надигащите се непрогледни и хладни талази на обземащия я сън.




  Бъди първия оставил коментар

Добави коментар
  • Моля, придържайте се към темата.
  • Атаки към когото и да било, както и коментари на латиница ще бъдат изтрити.
  • Моля не използвайте кометари, за да вмъквате реклами. Подобни коментари ще бъдат премахвани без допълнителни разяснения.
Име:
Заглавие:
Коментар:

Режим на клавиатурата:

 
< Предишен   Следващ >
© 2008 Сексология и Природа на Човека - Sexology & Human Nature