истината е някъде тук...

Te Quero SexNature.org

В момента 1 гост и 2 потребителя онлайн
  • riapa
  • Kamino

Усмихни се

Посл. съобщение: 23 hours, 53 minutes ago
  • Kamino : абе малко трудно да ти каже вуду танците предполагат доста бясна музика тази е нежна и сантиментална в сравнение с негърската
  • jabolani : ще танцуваме ли вуду танци с теб на тези ритми :D
  • jabolani : пак да се поздравиме с една от хубавите песнички в малко друг вариант «link»
  • Kamino : тръгнах ме от клипчето Peyote Healing от форума и до къде я докарахме ехеееее
  • Kamino : бря тоз агент смит какво ли няма да измисли за да ме държи при себе си и да не му избягам в Зион :roll:
  • Kamino : изпробвано е работи.. действайте
  • Kamino : програмата се казва vloader и може да я намерите тук «link»
  • Kamino : защото никъде не си намерих индианската музика дето слушахме вчера
  • Kamino : ехей хора аз живнах нещо се бях умърлушила обаче открих една програма която сваля музиката заедно с клипчето от youtube :) пък и от другаде
  • Kamino : предлагам да завършим с тази песен «link»

Регистрирай се, за да чатиш!

Премини на кирилица!

Buenos dias






Забравих си паролата
Да се запознаем?

...

Advertisement

Мъдрост

"Знам, че това е голям успех. Въпреки това го приемам с голямо смирение.“

Махатма Ганди 

 
Начало Сексология Размерът на влагалището
Размерът на влагалището

Размерът на влагалището е индивидуален и различен при всяка жена. Ширината и дължината му не оказват никакво влияние върху активността на жената в сексуалните отношения. Не е вярно твърдението че жени с по-широко/дълбоко влагалище имат нужда от повече партньори и/или по-чести полови контакти. Размерът на влагалището има значение за пълноценните сексуални изживявания на жената. Когато тя е сексуално възбудена влагалището се удължава и разширява във вътрешната си част и се стеснява около входа или по-точно предната му третина обхваща плътно пениса. Този ефект в сексологията е известен като предоргазмена маншета. Когато жената не е достатъчно възбудена тези изменения в половия орган не се наблюдават и акта причинява болка и дискомфорт.

Въпреки, че мъжете предпочитат тясно влагалище,  това обикновено се дължи на липсата на възбуда при жената. Еластичността на влагалището и способността му да се приспособява към пенис с всякакъв размер показва, че дебелината на мъжкия полов орган няма никакво значение за задоволяването на жената. А дължината му дори може да причини силна болка удряйки матката, когато жената не е достатъчно възбудена. Способността на влагалището при полова възбуда да се приспособява към всякакъв по размер пенис се нарича влагалищна акомодация. Благодарение на нея при постоянен партньор вагината се приспособява към размера на пениса на този мъж.




  Бъди първия оставил коментар

Добави коментар
  • Моля, придържайте се към темата.
  • Атаки към когото и да било, както и коментари на латиница ще бъдат изтрити.
  • Моля не използвайте кометари, за да вмъквате реклами. Подобни коментари ще бъдат премахвани без допълнителни разяснения.
Име:
Заглавие:
Коментар:

Режим на клавиатурата:

 
< Предишен   Следващ >
© 2008 Сексология и Природа на Човека - Sexology & Human Nature